Czwartek, 21 Czerwiec 2018

O mnie


Dlaczego lubię to robić z pasją?


Jako animator imprez na Piotrkowskiej 93 oraz w Łódzkim Centrum Filmowym gdzie przychodziło kilkaset osób, poczułem, że jest to moje powołanie i sprawia mi przy tym olbrzymia satysfakcję. Jeszcze w latach 80 założyłem rozgłośnię Młode Kwiaty w Piotrkowie Trybunalskim, a później pracowałem dla Radia Piotrków i TV Piotrków. Na początku lat 90 pracowałem jako dziennikarz reporter w Radio Łódź gdzie w praktyce szkoliłem dziennikarskie rzemiosło.

Sporo czasu spędziłem na wyjazdach zagranicznych jako pilot wycieczek, dzięki czemu doskonale radzę sobie z tłumem. Doświadczenia z tego okresu uważam za bardzo wnoszące w pracę konferansjera - bo przecież trzeba było tych ludzi zainteresować przekazywaną informacją.

Wielokrotnie prowadziłem imprezy firmowe, począwszy od kameralnych a skończywszy na imprezach dla kilkuset osób.

Od najmłodszych lat interesuję się muzyką (hobbystycznie propaguję salsę oraz rytmy latino jako Dj HERO www.djhero.art.pl oraz chętnie pracuje jako wodzirej www.djwodzirej.art.pl) i sportem (pływanie w basenie na dystansie 1,5 km oraz uprawiam od ponad 20 lat Kick-Boxing). Jestem miłośnikiem starego czarno-białego kina oraz muzyki Hindi; "piejące kury" koją moja duszę. Hobbystycznie pogłębiam arkana języka hiszpańskiego i angielskiego.

Jestem właścicielem agencji eventowej EVENT PLAY Sp. z o.o. www.eventplay.pl oraz grupy eventowej EVENT PLAY Group.
Od strony praktycznej zajmuję się przygotowywaniem i realizacją eventów.
Eventy to moja pasja.